Город детских улыбок

З 15 по 18 вересня у мальовничому селищі Кирилівка Запорізької області на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Чайка» представники міста Горішні Плавні взяли активну участь у Всеукраїнському зборі працівників дитячого оздоровлення та відпочинку “Лелека: Ліга літа- 2017”.

Дитячий оздоровчий центр «Горизонт» взяв участь у демонстраційно-конкурсній програмі методичних надбань, підготовки педагогічних кадрів, творчих презентацій фестивалю таборів та конкурсі педагогічних команд. В ньому взяли участь 33 колективи із 16 областей України.

До участi у форумi, окрiм закладiв вiдпочинку та оздоровлення були запрошенi представники освiтянських закладiв та педагогічних ВНЗ. Горiшнi Плавнi представляла Валерiя Федiшева, заступник директора iз виховноi роботи ЗОШ #6.

Колектив КП ДСОЦ “Горизонт” став переможцем у номінаціях: “Педагогічна стиль», “Найкраща методична робота”. Досвiд колективу презентований на виставцi “Променi лiта – 2017” заслужив визнання та гран-прi конкурсу, перемогу в номінації «Стенд та методичні матеріали». Методист ДСОЦ «Горизонт» Найда Іван отримав головний приз в особистій першості «Ліга літа — 2017».

За  підсумками етапів Кубку “Лелека —  2017” — «Презентаційна візитівка», “Грай-мiсто “Сузiр’я гри”, «Дебатний клуб» та «Формула радості» педагогічна команда «Літній фейєрверк» у складі Вікторії Лижової, Олексія Червоного, Катерини Довгополої, Сергія Ваніна продемонструвавши високий професійний рівень, лідерські якості у галузі оздоровлення та відпочинку дітей, яскравий та незабутній позитив стала переможцем у номінації «Свій стиль».

Директор КП ДСОЦ «Горизонт» Наталія Вікторівна Мартинович отримала відповідні сертифікати та відзнаки із рук президента ВБО «Лелека» Олександра Кашлакова. А сам Олександр та члени правління протягом всього семінару відзначали високий рівень педагогічної майстерності, виказуючи своє захоплення рівнем проведення виховних заходів та рівнем кваліфікації педагогів ДСОЦ «Горизонт».

Нагадаємо, що ДСОЦ «Горизонт» є переможцем обласного форуму-виставки в номінації «Кращий табір очима дітей», а отже нашому місту можна пишатися тим, що дитячий оздоровчий центр «Горизонт» найкращий не тільки в області, а й в Україні.

Повернувшись із новими ідеями та натхненням, горизонтівці готові дарувати своє тепло всім, хто завітає до країни дитячих посмішок, ім’я якій — Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт».

 

Комментарии: