Город детских улыбок

«Гандоли» упевнено гребуть вперед!

Нарешті стіни нашого табору знову наповнив дзвінкий дитячий сміх та відверті підліткові розмови. Це свідчить про одну з найяскравіших подій літа 2017: початок четвертої зміни у ДСОЦ «Горизонт». Талановиті та спортивні хлопці й дівчата об’єднались у єдину команду 1 загону. Вихователь Серій Володимирович знає як налагодити дисципліну, а вожаті Людмила Анатоліївна та Світлана Анатоліївна роблять наше перебування у таборі активним та змістовним.

«Чудова атмосфера у команді. Зовсім немає часу на байдикування», — говорить 15-ти річний Євген. І, мабуть, кожен загонівець із ним залюбки погодиться. Особливо пам’ятним святом стала урочистість із нагоди відкриття IV зміни. ІЗ міста Горішні Плавні приїхали шановні гості, а саме: мер міста та голова виконавчого комітету. Діти дуже відповідальо підійшли до підготовки заходу. Дівчатка, за допомогою хореографа, підготували танок та святкову пісню. Чудовому виступу сприяла підтримка загонівців. Гучні оплески та схвальні вигуки додавали упевненості юним артистам. Як добре, коли є місце, де кожен може проявити себе. Наші хлопці допомогли у оформленні залу. Роботи вистачило усім, але турботи були приємними. «Дуже вразив виступ музичного керівника. Я просто вражена», — зауважила 15-ти річна Єва. По завершенню дійства горизонтівців чекав салют та запальна дискотека. Таке гучне знаменую чудову зміну.

Для 1 загону пріоритетними є дружні стосунки із іншими загонами. Тому приємності та привітання для інших вихованців стали для нас звичайною справою. Разом із II та III загоном утворено старшу вікову категорію. Зв’язок у нашому загоні панує дружня та весела атмосфера.

Сподіваюсь, що на нас чекають нові перемоги досягнення та враження. Говорять, що як почнеш так і продовжиш. Почали ми чудово, а отже так буде і надалі. «Гондоли» упевнено гребуть містом дитячих посмішок.

Кореспондент 1 загону.

Комментарии: